Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER

Plastik Fermuar Elcik

Plastik Fermuar ElcikFermuar Elcikleri GERİ

Açıklama
Elcikler, fermuarların kullanımını kolaylaştırmak ve daha ergonomik bir deneyim sunmak için tasarlanan küçük, ancak önemli bir aksesuardır. Tekstil, plastik ve metal olmak üzere çeşitli malzemelerden üretilirler. Tekstil fermuar elcikleri, fermuarın tutma bölgesine yerleştirilen metal ve plastik parçalarıdır. Genellikle fermuarın açılması ve kapanması sırasında rahat bir tutuş sağlamak için kaygan dokulu veya kauçuk kaplamalıdır. Tekstil elcikler, genellikle giysilerde kullanılır ve estetik bir görünüm sunmak amacıyla dikkatlice tasarlanır. Metal fermuar elcikleri genellikle dayanıklılık ve şıklık için tercih edilir. Genellikle pirinç, zamak, alüminyum veya alaşımlardan yapılmıştır. Metal elcikler, fermuarın estetik görünümünü tamamlar ve genellikle yüksek kaliteli veya lüks giysilerde kullanılır. Ayrıca çanta, ayakkabı ve mobilya gibi ürünlerde de tercih edilirler. Fermuar elcikleri, fermuarların daha kolay ve rahat kullanılabilmesini sağlar. Kullanıcıların fermuarı kolayca tutup çekmelerini ve kapatmalarını sağlar. Ayrıca, elcikler fermuarın estetik görünümünü de tamamlar ve ürünlere biraz kişilik katar. Sonuç olarak, tekstil, plastik ve metal fermuar elcikleri, fermuarların kullanımını kolaylaştırmak ve estetik bir dokunuş eklemek için kullanılan önemli aksesuarlardır. Her bir malzeme farklı özelliklere sahiptir ve kullanım alanlarına göre tercih edilebilirler.


Fiyat Bilgisi
Plastik fermuar elcik tekstil aksesuarların fiyatları talep edilen aksesuarın model ve kalınlığına göre değişmektedir. Özel plastik fermuar elcik tekstil aksesuar ihtiyaçlarınızın çözümü ve fiyatları hakkında bilgiler için aşağıdaki iletişim kanallarından uzmanımızla görüşerek destek alabilirsiniz.


İstanbul Tekstil Aksesuarı Firması
Albi AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.


Çalışma Saatlerimiz Pzt. - Cum: 09:00 - 18:00'dır.
 ☏ +90 544 130 34 22 ✆ +90 544 130 34 22

Not: Satışlarımız topdandır. 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI