Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER

Metal Ayar Halka ve Kancalar

Metal Ayar Halka ve KancalarAyar Halka ve Kancalar GERİ

Açıklama
Metal ayar halka ve kancaları, giyim sektöründe oldukça önemli bir role sahip küçük aksesuarlardır. Tasarım ve fonksiyonellik açısından çeşitli seçenekler sunarlar, bu da onları tekstil ve moda endüstrisinde çok yönlü ve değerli birer araç yapar. Özellikle iç çamaşırları ve mayoları şekillendirmek, giysilerin rahatlığını artırmak, şık bir görünüm sunmak, destek ve kullanıcıyla ürün arasındaki uyumu sağlamak amacıyla kullanılır.

Metal Ayar Halkalar: Genllikle elastik bantlar üzerinde kullanılır. Buradaki amaç elastik bantın gerilmesini ve gevşemesini kontrol etmektir. Bu sayede, kullanıcılar iç çamaşırlarını veya mayolarını bellerine uygun bir şekilde ayarlayabilmektedir.

Metal Ayar Kancalar: Giysi askılarını kısaltmak veya uzatmak için kullanılan küçük bağlantı elemanlarıdır. Kullanıcılar, iç çamaşırlarını veya mayolarını vücutlarına tam oturacak şekilde ayar kancalarıyla sağlamaktadırlar. 


Kullanım Alanları
Metal ayar halka ve kanca tekstil aksesuarları, dayanıklılıkları ve estetik çekicilikleri sayesinde birçok farklı kullanım alanında tercih edilirler.


Giyim Endüstrisi: Giyim ürünlerinde özellikle elbiselerin askıları, eteklerin bantları, ceketlerin ve pantolonların kemer halkaları vb. gibi giysilerin fonksiyonel detayları için tercih edilir.
Çanta ve Portföyler: Çantaların askıları, kayışları ya da kapanış mekanizmalarında kullanılabilir. 
Ev Tekstili: Perdelerde, yastıklarda, masa örtülerinde ve diğer ev tekstili ürünlerinde dekoratif amaçlarla kullanılabilir. Özellikle perdelerde kullanılan büyük metal halkalar, perde askıları için pratik ve estetik bir seçenektir.
Takı Tasarımı: Bileziklerin veya kolyelerin bağlantı elemanları olarak takı üretimine hareket ve işlevsellik kazandırabilirler.
Deri Ürünler: Deri cüzdanlar,deri çantaların askılarıi, kemerler, bilezikler ve diğer benzeri deri ürünlerinde o ürünlerin tasarımını tamamlamak için kullanılabilir. 
Çocuk Giysileri ve Oyuncaklar: Çocuk giysilerindeki ayarlanabilir askılar ve elastik kemerlerde, yumuşak oyuncaklarda ve bebek bezlerinde pratik bağlantı elemanları olarak sıklıkla ihtiyaç duyulur.
Dekorasyon ve El Sanatları: Perde bağlantı elemanları, dikiş projeleri ve perde tokaları gibi dekoratif ve el yapımı sanat projelerde aksesuar olarak tercih edilir.

Avantajları
Metal iç çamaşırı & mayo ayar halkaları ve kancaları, çeşitli malzemelerden üretilebilir. Sağlam ve dayanıklı olması için genellikle metal, pirinç veya plastik kullanılır. Bu, giysilerin kalitesini ve konforunu artıran küçük detaylar, kullanıcılara mükemmel uyumluluk ve konfor olarak geri döner. Ayrıca modacılar ve tasarımcılar da bu aksesuarları kullanarak iç çamaşırı ve mayoların tasarımını zenginleştirebilmektedirler.

Fiyat Bilgisi
Tekstil mayo ve iç giyiminde sıklıkla kullanılan metal ayar halka ve kanca aksesuarların fiyatları talep edilen aksesuarın model ve kalınlığına göre değişmektedir. Özel metal ayar halka ve kanca aksesuar ihtiyaçlarınızın çözümü ve fiyat bilgisi için aşağıdaki iletişim kanallarından uzmanımızla görüşerek destek alabilirsiniz.

İstanbul Tekstil Aksesuarı Firması
Albi AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Çalışma Saatlerimiz Pzt. - Cum: 09:00 - 18:00'dır.

☏ +90 544 130 34 22 ✆ +90 544 130 34 22

Not: Satışlarımız topdandır. 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI