Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER

Plastik Düğmeler

Plastik DüğmelerDüğmeler GERİ

Açıklama
Plastik düğmeler, giyim ve tekstil endüstrisinde önemli bir aksesuardır. Yaratıcı tasarımları, dayanıklılıkları ve çevre dostu özellikleriyle dünya giyim sektöründe popülerliğini korumaktadır. Herhangi bir giyim veya tekstil ürününü tamamlamak veya kişiselleştirmek için modacılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir seçenektir. 

Kullanım Alanları
Tekstil plastik düğmeler, giyim ve tekstil ürünlerinde sıklıkla kullanılan bir aksesuardır. Tekstil plastik düğmelerin en yaygın kullanıldığı tekstil ürünleri arasında gömlekler, pantolonlar, ceketler, etekler, elbiseler ve çanta gibi giyim ve moda ürünleri bulunur. Giyim tasarımcıları ve üreticileri, farklı düğme stilleri ve tasarımları arasından seçim yapabilir ve böylece ürünlerinin görünümünü tamamlarlar.

Avantajları
Tekstil plastik düğmeler, çeşitli boyutlarda ve renklerde üretilir. Özellikle giyim sektöründe birçok farklı tarza uyacak şekilde tasarlanabilirler. Tekstil plastik düğmelerin avantajları arasında dayanıklılıkları ve uzun ömürlü olmaları yer alır. Plastik düğme malzemeler, günlük kullanıma ve yıkamalara dayanabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca plastik düğmeler suya dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir. Çevre dostu bir seçenek olarak da geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir bir yapıdadır. Bu durum dünya genelinde atık miktarını azaltır ve sürdürülebilir bir üretim sürecine katkı sağlar.

Tekstil plastik düğmeler hem tasarım hem de işlevsellik açısından da kullanıcılarına birçok seçenek sunar. Çeşitli şekiller, desenler, renkler ve kaplamalarla kişiselleştirilebilirler. Ayrıca düğmelerde kullanılan malzemeler ve yapı teknikleri sayesinde düğmeler farklı kapanma sistemleriyle örneğin birleştirilebilir düğmeler, basmalı düğmeler, kancalı düğmeler vb. gibi tasarlanabilirler. Plastik düğmelere istenildiği takdirde metal görünüm verilebilir, metalik renklerde, inci görünümde ve farklı desenlerde de boyanabilir ve kaplanabilir.


Fiyat Bilgisi
Tekstil sektöründen birçok yaratıcı kıyafet ve tarz ürünler için sıklıkla sipariş aldığımız plastik düğme fiyatlarımız talep edilen ürünün model ve kalınlığına göre değişmektedir. Özel plastik tekstil aksesuar düğme ihtiyaçlarınızla ilgili çözüm ve fiyat bilgisi almak için aşağıdaki iletişim kanallarından uzmanımızla görüşerek destek alabilirsiniz.


İstanbul Tekstil Aksesuarı Firması
Albi AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Çalışma Saatlerimiz Pzt. - Cum: 09:00 - 18:00'dır.

☏ +90 544 130 34 22 ✆ +90 544 130 34 22

Not: Satışlarımız topdandır. 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI