Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER

Naturel Düğmeler

Naturel DüğmelerDüğmeler GERİ

Açıklama
Doğal malzemelerden yapılan naturel tekstil aksesuar düğmeleri, doğal liflerden yapılmış kumaşlara estetik bir dokunuş ve tamamlanmış görünüm sağlamak amacıyla tekstil dünyasında sıklıkla kullanılır. Genellikle ahşap, kemik, deniz kabuğu ya da boynuz gibi malzemelerden yapılmaktadır.

Avantajları
1- Naturel düğmeler, çevresel sürdürülebilirlik ve etik üretim standartları açısından önemlidir.Doğal düğmelerin kullanılması, sentetik malzemelerin kullanımını azaltır ve çevreye zararlı kimyasalların yayılmasını önler.
2- Naturel düğmelerde doğal malzemelerin kullanılması, yerel topluluklara ekonomik desteği sağlar ve yerel zanaatkarlara iş olanakları da yaratır. 
3- Naturel düğme üretiminde yenilenebilir kaynaklardan elde edilen doğal malzemelerin kullanılması, tekstil endüstrisinin daha sürdürülebilir ve düzgün bir şekilde gelişmesine yardımcı olur. Bu sebeple çevre dostu, biyoçözünür ve etik üretim standartları açısından da önemlidir.
4- Benzersiz ve el yapımı ürünlerdir. Doğal malzemelerin özelliklerini yansıtır ve her biri farklı bir desen veya dokuya sahip olabilir. Bu da giysilerin veya diğer tekstil aksesuarlı tekstil ürünlerinin özgün ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmasını sağlar. Özellikle kıyafet ve aksesuarlı tüm tekstil ürünleri için mükemmel bir tamamlayıcı seçenektir.


Kullanım Alanları
Doğal malzemelerden yapılan tekstil aksesuarlarda kullanılan naturel düğmelerinin başlaıca kullanım alanları aşağıdakilerdir.

Kıyafetler: Doğal malzemelerden yapıldığı için giyim ürünlerinde kullanılmaktadır. Özellikle organik görüntüye sahip ve çevre dostunu önemseyen giyim markaları, naturel düğmeleri tercih etmektedir. Ceketler, gömlekler, elbiseler ve pantolonlar vb. gibi giyim ürünlerinde tarzları desteklemek ve o ürünlere estetik bir değer katmak amacıyla kullanılmaktadır.
Çantalar: Deri ve kumaş çantalar ya da benzeri diğer doğal malzemelerden yapılan çantaların kapanışlarında ve süslemelerinde ürüne farklı bir stil kazandırmak için sıklıkla tercih edilmektedir. 
Ev Tekstili: Yastıklar, perdeler, masa örtüleri gibi ev tekstili ürünlerinde de doğal tekstil aksesuarı düğmeleri kullanılabilir. 
Oyuncaklar: Ahşap oyuncaklar veya kumaş bebekler vb. gibi ürünlerde doğal aksesuar düğmeler, oyuncakların güvenli ve çevre dostu olmasına katkıda bulunmaktadır. 
El Sanatları: Örgü, dikiş, nakış vb. gibi el yapımı projelerinde de tasarımlara doğal ve organik bir dokunuş katmak amacıyla kullanılmaktadır.
Moda Aksesuarları: Şapka bantları, atkılar, bere ve eldivenler gibi moda aksesuarlarında da doğal düğmeler kullanılabilir. Bu aksesuarlarda doğal malzemelerin kullanılması, ürünlerin doğal ve sürdürülebilir bir stil kazanmasına yardımcı olabilir.


Fiyat Bilgisi
Tekstil sektöründen birçok kıyafet için sıklıkla sipariş aldığımız nuturel düğme fiyatlarımız, talep edilen ürünün model ve kalınlığına göre değişebilmektedir. Özel natırel tekstil aksesuarı düğme ihtiyaçlarınızın çözümü ve fiyatları için aşağıdaki iletişim kanallarından uzmanımızla görüşerek destek ve bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Tekstil Aksesuarı Firması
Albi AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Çalışma Saatlerimiz Pzt. - Cum: 09:00 - 18:00'dır.
☏ +90 544 130 34 22 ✆ +90 544 130 34 22

Not: Satışlarımız topdandır. 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI