Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER

Metal Düğmeler

Metal Düğmeler Düğmeler GERİ

Açıklama
Moda dünyasında tekstil metal düğmeler, tasarımcıları ve tüketicileri büyüleyen popüler aksesuar gruplarındandır. Hem işlevsel hem de dekoratif olarak kullanılan bu düğmeler, bir giysinin tarzını tamamlamak ve ona kişisel bir ifade oluşturmak için ideal bir seçenektir. 

Metal tekstil aksesuar ürünleri sadece bir giysinin pratik bir şekilde kapanmasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda tasarım ve tarz açısından da bir katkı sağlar. Tekstil metal düğmelerin modacılar tarafından tercih edilmesinin bir diğer önemli nedeni de çevre dostu olmalarıdır. Metal malzeme geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilir yapıdadır. Hem dayanıklılık hem de dekoratif özellikleri hem de kolay üretilebilirliği sayesinde tasarımcılar ve tüketiciler tarafından günümüzde halen sıklıkla tercih edilmektedir.


Kullanım Alanları
Tekstil metal düğmeler, ceketler, kabanlar, pantolonlar, etekler, gömlekler ve hatta çantalar gibi birçok farklı giysi türünde kullanılabilir. 

Avantajları
Tekstil metal düğmeler, birçok farklı şekil, boyut, renk ve desende bulunabilir, böylece her türlü tasarıya uyum sağlar. İstenilen ölçülerde ve modellerde kalıpları yapılıp marka, logo, tasarımı yapılır. Tekstil metal düğmelerin en büyük avantajlarından biri dayanıklılığıdır. Zamak, metal malzemeden yapıldıkları için uzun ömürlüdürler ve giysilere sağlam bir bağlantı sağlarlar. Bu düğmeler, güçlü bir metal çerçeve ve kaliteli bir şekilde işlenmiş dövme veya döküm metal olabilir. Bunlar, giysinin düğme deliğine kolayca ve sağlam bir şekilde takılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Tekstil metal düğmelerin bir diğer avantajı da dekoratif özellikleridir. Genellikle üzerlerinde çeşitli desenler veya kabartmalar bulunur ve bu da düğmelerin çekici görünmesini sağlar. Çiçekler, hayvanlar, geometrik şekiller ve logos gibi birçok farklı tasarım mevcuttur. Bazı düğmeler ayrıca taş veya boncuk gibi süslemelerle bezenmiştir, böylece bir giysiye daha sofistike bir hava katabilirler.

Fiyat Bilgisi
Tekstil sektöründen birçok kıyafet için sıklıkla sipariş aldığımız metal düğme fiyatlarımız talep edilen ürünün model ve kalınlığına göre değişmektedir. Özel metal tekstil aksesuarı düğme ihtiyaçlarınızın çözümü ve fiyatları için aşağıdaki iletişim kanallarından uzmanımızla görüşerek bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Tekstil Aksesuarı Firması
Albi AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Çalışma Saatlerimiz Pzt. - Cum: 09:00 - 18:00'dır.

☏ +90 544 130 34 22 ✆ +90 544 130 34 22 

Not: Satışlarımız topdandır. 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI